İçerik Detay

SIKÇA SORULAN SORULAR

Kargom ne zaman ulaşır?

Vermiş olduğunuz sipariş, satın aldığınız ürüne ait kampanyanın sona ermesini takip eden, ortalama 10 gün içerisinde tarafınıza ulaştırılmaktadır. Siparişlerinizi, "Hesabım" bölümündeki “Siparişlerim“ sekmesinden kontrol edebilirsiniz. Siparişinizin kargoya teslim edilmesiyle birlikte “Siparişlerim" sekmesinde, “Kargom Nerede?" linkinden siparişinizin hangi aşamada olduğunu öğrenebilirsiniz. Siparişiniz dağıtıma çıktığında kargo firması tarafından SMS ile tarafınıza bilgi aktarılmaktadır.
 

Siparişimin teslimat adresini değiştirebilir miyim?

Siparişiniz için adres değişikliği işlemini 0 539 577 50 77 numara ile yada info@trisiss.com adresine bildirerek gerçekleştirebilirsiniz.
 

Siparişim ben adresimde yokken gelmiş, ne yapmalıyım?

Kargo firması adresinizde bulunamamanız durumunda paketinizi en yakın şubeden alabileceğinizi bildiren bir not bırakır. 3 gün içerisinde paketinizi belirtilen şubeden almamanız durumunda siparişiniz domain.com’a iade edilir.
 

Resmi tatil günlerinde teslimat yapılıyor mu?

Resmi tatil günlerinde kargo firmaları teslimat yapmamaktadır.
 

Banka kartı ile ödeme yapabilir miyim?

Alışverişlerinizde debit/banka kartınız ile ödeme yapabilirsiniz. Debit kartları ile yapılan alışverişlerin iadesinde para iadesinin hesabınıza geçmesi bankanıza bağlı olarak daha uzun sürebilir.
 

Kapıda ödeme seçeneğiniz var mı?

Alışverişlerinizde Kapıda ödeme seçeneği yoktur.
 

Kredi kartına taksit yapılıyor mu?

trisiss.com üzerinden yapılan alışverişlerde World, Bonus, Axess, Maximum, CardFinans ve Advantage kredi kartlarına taksit imkanı bulunmaktadır.
 

Havale yoluyla ödeme yapabiliyor muyum?

Alışverişlerinizde Havale seçeneğini kullanabilirsiniz.