İade ve Değişim Koşulları

 

www.trisiss.com adresinden satın almış olduğunu ürünlerin tekrar satışa uygun, kullanılmamış olması ve ambalajında/kutusunda herhangi bir deformasyon olmaması şartıyla iade/değişim süresi fatura tarihinden itibaren 14 gündür.

Değişim veya iadesini istediğiniz ürününüzü anlaşmalı olduğumuz kargo şirketi ile ÜCRETSİZ gönderimini sağlayabilirsiniz. 

Değişim/ iade gönderilerinizin takibini yapabilmek amacıyla kargo firmasından gönderi kodunuzu alabilirsiniz.

İşlemlerinizin yapılabilmesi için faturanızın ön yüzünde bulunan ilgili alanı doldurup, adınız ve soyadınızla beraber imzalamanız gerekmektedir.

İade yapmak istediğiniz ürün/ürünlerin ambalajının/kutusunun ve aksesuarlarının herhangi bir şekilde zarar görmemiş, tekrar satışa uygun bir şekilde gönderilmesine dikkat edin. Ürünleri kargoya teslim etmeden önce size gönderilen kargo paketine veya farklı bir pakete sarıp göndermeniz ürünün ambalajının/kutusunun zarar görmesini engelleyecektir. Ambalajı/kutusu zarar görmüş ürünlerin iadesi onaylanmayacaktır.

İnternet mağazasından alınan ürünlerin iadesi, sadece internet mağazamız tarafından gerçekleştirilebilir.

İADE İŞLEMLERİ

Siparişinizle birlikte tarafınıza gönderilen faturanın ön yüzünde bulunan ilgili alana; iade etmek istediğiniz ürünlerin bilgilerini, adınız ve soyadınızı doldurarak altta bulunan bölümü imzalamanız gerekmektedir. Aksi taktirde yasa gereği iadeniz gerçekleştirilemez. 

Faturanızın arkasında bulunan ilgili alanda iade kutusunu işaretleyip, ürünlerinizi faturanız ile beraber aşağıda belirtilen adresimize anlaşmalı olduğumuz Kargo firması ile ücretsiz olarak gönderebilirsiniz. 

ÜCRET İADESİ

Banka Kartı veya Kredi Kartı ile yapılan ödemelerinizin geri ödeme süresi bankalara göre farklılık göstermektedir. Ödeme bilgilerinizi bankanızdan öğrenebilir ya da hesap ekstrenizden kontrol edebilirsiniz.

Taksitli ödemelerinizde;

     -İade tutarının tamamı kredi kartınızın ait olduğu bankaya tek seferde tarafımızca yapılır.

     -İade tutarını bir sonraki ekstrenizde + bakiye olarak  görebilirsiniz. Bankanız taksit tutarını, seçtiğiniz taksit sayısı kadar ayda kartınıza iade eder.

     -Eğer iadeden önce her hangi bir taksit ödendiyse, iadeden sonraki ayda bankanız ödediğiniz taksitlerdeki bakiyenin hepsini yatırır.

Banka kartı (debit kart), EFT ve havale ile yapılan ödeme işlemlerinde geri ödeme süreçleri; işlemin yapıldığı banka kartının, EFT‘nin ya da havalenin bağlı olduğu ya da gönderildiği hesap numarasına aynı gün havale yoluyla geri ödenir.

Havale ile yapılan ödemelerde tutar iadeniz IBAN numaranıza yapılacaktır. 

* Kargo ücreti iade edilmez.  

DEĞİŞİM İŞLEMLERİ 

Siparişinizle birlikte tarafınıza gönderilen faturanın ön yüzünde bulunan ilgili alana; değiştirmek istediğiniz ürünlerin bilgilerini, adınızı ve soyadınızı doldurarak altta bulunan bölümü imzalamanız gerekmektedir. Aksi taktirde yasa gereği iadeniz gerçekleştirilemez. 

Gönderi detayına değişiminize ait sipariş numaranızı eklemenizi rica ederiz. 

Destek Talebi

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR